TLAČOVÉ SPRÁVY

10. apríla 2017

Čaje Pickwick Ranný menia zloženie, spotrebiteľov zaujme rozmanitejšia chuť a príjemnejšia vôňa

 

 

Praha, 10. apríla 2017 - Spoločnosť JDE mení zloženie čajov Pickwick Ranný čaj, Ranný s citrónom a Ranný Earl Grey. Vychádza tak v ústrety prianiam svojich spotrebiteľom, ktorých preferencie spoločnosť JDE dlhodobo sleduje.

 

V marci sme pristúpili pri čaji Pickwick Ranný k zmene percentuálneho zastúpenia cejlonského čaju. Naše čaje Pickwick Ranný naďalej obsahujú čajovú zmes s cejlonským čajom, ktorý tvorí v zložení nadpolovičnú väčšinu. Spolu s ním je do čajov Pickwick Ranný novo zahrnutá zmes kvalitných čajov z Číny a Indie,“ hovorí Category Manager Tea CEU JDE Eva Dolejší s tým, že vďaka čajom z rôznych zemí pôvodu sa spoločnosti JDE podarilo dosiahnuť komplexnejšiu zmes, ktorá je chuťovo pestrejšia a zaujímavejšia.

 

„Pre našu spoločnosť sú spotrebitelia vždy na prvom mieste. Z toho dôvodu sme nechali nové zloženie čajov Pickwick Ranný overiť v nezávislom laboratóriu. Toto testovanie potvrdilo, že sa jedná o kvalitnú čajovú zmes, ktorá neobsahuje škodlivé látky. Nové čaje Pickwick Ranný naviac podľa testov 30 odborníkov z Vysokej školy chemicko-technologickej v Prahe dosahujú príjemnejšiu vôňu s vyššou intenzitou, tiež sa nám podarilo výrazne znížiť intenzitu trpkej a zvieravej chuti,“ dodáva Category Manager Tea CEU JDE Eva Dolejší s tým, že čaje Pickwick Ranný podľa testov neobsahujú nebezpečné pesticídy či alkaloidy.

 

Čaje Pickwick Ranný sa do Českej republiky a na Slovensko tradične dovážajú z továrne v Holandsku. Sú exkluzívnymi produktmi iba pre českých a slovenských spotrebiteľov, ktoré si našli pevné miesto na trhoch dvoch stredoeurópskych zemí.

 

Naši spotrebitelia sú o zmene zloženia čaju informovaní prostredníctvom obalu svojho obľúbeného produktu. „Naším zákazníkom sme rovnako k dispozícii na bezplatnej zákazníckej linke, ktorá funguje PO-PIA 8-17, (na telefónnom čísle 800 401 701 alebo e-maily customerservice.CZ@jdecoffee.com). Všetkým otázkam venujeme mimoriadnu starostlivosť,“ dodáva Consumer Relations Manager CEU JDE Kristina Kindlová.